WEBMAIL
     
 
Korisničko ime:
Lozinka:
 
 
     
KORISNIČKI BOX
     
  Dobrodošao Gost
Ovaj box je namjenjen za korisnike Global Internet mreže.
Da bi ste vidjeli svoje korisničke podatke morate biti spojeni putem naše mreže, ili ih možete pogledati direktno u Vašem korisničkom panelu.
 
     
ZADNJE NA FORUMU
     
  · PROBLEMI - pitanja za Admini ...
·
 to nabaviti od opreme?
·
 Kupovina opreme u vlastitoj  ...
·
 NE RADI INTERNET!!!!!!
·
 Pucanje veze po noci, pomoc!
·
 GLOBAL IP Televizija-prijedl ...
·
 Posljednji pokusaj - slike
·
 Jako velik PING
·
 Kucna WiFi mreza
·
 Media Player vs. Winamp
 
     
IP Televizija  
   
 
Pregled za sve kanale
Kanal Datum
Kreni
     
29. 04. 2017.

HRT 2
   
 Početak Emisija
 01:28 Sklonost ubijanju, kanadski film (12) (R)
 03:00 Noćni glazbeni program - Spotovi
 05:56 Regionalni dnevnik (R)
 06:37 Pipi duga čarapa, crtana serija za djecu (16/26) (R)
 07:03 Juhuhu
 07:06 Pjesmice i brojalice: Dani (R)
 07:08 Simfolije, crtana serija (2/52) (R)
 07:13 Juhuhu
 07:14 Danica i deva razbijačica (R)
 07:20 Pjesmice i brojalice: Okoš bokoš (R)
 07:22 Juhuhu
 07:24 Zvonko u zemlji igračaka, crtana serija (12/52) (R)
 07:35 TV Vrtić: Dimnjačar (R)
 07:46 Juhuhu
 07:48 Žak i Kvak, crtana serija (30/52) (R)
 07:59 Juhuhu
 08:01 Profesor Baltazar: Martin na vrhu, crtani film (R)
 08:09 Ručice čarobnice: Izgubljena kruna (R)
 08:14 Juhuhu
 08:16 Volim životinje: Koza (R)
 08:21 Juhuhu
 08:23 Laboratorij na kraju svemira: Barometar (R)
 08:32 Juhuhu
 08:37 Kronike Matta Hattera (2), crtana serija (13/13) (R)
 08:59 Prijatelji iz divljine, dokumentarna serija (6/20) (R)
 09:05 Ubojice između polova, dokumentarna serija (20/31) (R)
 09:37 4Teens, serija za mlade (5/7)
 10:36 Hestonova nemoguća misija, dokumentarna serija (2/4) (R)
 11:28 Vrtlarica: Vrt bez troškova (T) (R)
 12:01 Vrtni snovi: Kordopski cvjetni dvoboj, dokumentarna serija (2/5) (R)
 12:49 Magazin EL
 13:16 Auto Market Magazin - sponzorirani program
 13:41 Luka i prijatelji
 14:10 Ragbi, kvalifikacije za europski kup nacija: Hrvatska - Malta, prijenos
 16:00 Regionalni dnevnik (T)
 16:26 Indeks (R)
 16:47 Čuda svijeta (3): Seagramov neboder, kratki dokumentarni film (4/20)
 16:53 Košarka, PH (M): Cedevita - Jolly, prijenos 1/4 finala, 1. pol.
 17:42 Glazbeni spotovi
 17:55 Košarka, PH (M): Cedevita - Jolly, prijenos 1/4 finala, 2. pol.
 18:47 Kultovi životinja: Paun, kratki dokumentarni film (10/12) (R)
 18:59 Maher za tehnologiju (1), dokumentarna serija (1/6) (R)
 19:24 Garaža: Mr.Lee&IvaneSky
 20:00 Nemoguće, španjolsko-američki film (12) (R)
 21:51 Zakon Kimberley Motley, dokumentarni film
 23:21 Motel Bates (3), serija (15) (6/10)
   
00:00  Kanal

Naslov

Opis
 
Greška!
Korisnički panel

Korisničko ime:


Šifra: